Варда – иде блогосипед!
Днес моят син – симпатягата на снимката – става на 10 години. Първият му истински юбилей!
И от таткото се очаква да го изненада с голям подарък. Таткото обаче изненада дори самия себе си…
По мое време, десетгодишните хлапаци мечтаеха за ново колело. И врънкахме бащите си за някое родно „Балканче“ или съветски „Школник“.
Даже имахме и един популярен тогава лаф от филма „Куче в чекмедже„:
„Татко ще ми купи колело… друг път!“.
А днес аз съм таткото. И някак си ме е страх да му купя истинско колело. По улиците на София е просто страшно. Много страшно. (Идиотите даже и в кварталните алеи карат все едно са на магистралата и почти не виждам деца на колелета – а някога бяха на рояци).
А и той самият не е изявил нито веднъж досега такова желание – за колело.
Обаче многократно – особено през последната година – ме е врънкал да му направя собствен сайт. Което е нормално. Като се вземе предвид времето, в което расте. Както и това, че в 99 от 100 пъти ме вижда седнал пред монитора – да ровичкам поредния си сайт. (Нали всяко момче иска да прилича на баща си…).
И татко му купи колело…
Виртуално.
Не е истински велосипед, но пък Пепо е единственото момче на планетата, което си има собствен…
БЛОГОСИПЕД!
Ето, вижте сами: blogosiped.com
Още изпитвам съмнения дали подаръкът ми е правилен… но сърцето ми казва, че не съм сгрешил.
Скоро ще разбера – отивам да събудя рожденика!
(А вие влезте в неговия първи блог и му пожелайте нещо хубаво! Моля!) 🙂
И вардаааа – задава се блогосипед!
На добър час, сине!
httpv://www.youtube.com/watch?v=kpy4xNAnWzM
И треперете блогъри – задава се нова генерация! 😉


Facebook
Twitter
Youtube
RSS
Пламене, пожелавам ти, синът ти не само да те надмине, но и да му послужи, като пътеводна светлина в неговия житейски път.
Поздрави на прекрасната му майка, тя е не по-малко важна в този прекрасен за трима ви ден!
Честит ви рожденик, Пламен и Глори!
Пожелавам на сина ти много здраве,успехи в училище и слънчево детство. Според мен ти си му направил много креативен подарък, съчетаващ спомена от твоето детство и вкуса на 21 век.Не знам дали сега ще го оцени,но със сигурност след време ще си спомня …
:))) Ти си невероятен, Пламка ! :)))
Фотозиинтезирайте под лъчите на Пепо и цъфтете ,заедно със засилващата му се през годините светлина и топлина ,с най-здравите, красиви и уникални цветове :)))
…ъъъ….знам, как се пише и правилно де – „фотосинтезирайте“ 🙂
На мама блогърските момчета!!! Досега само голямото живееше в нета … какво ли ме чака!!?!!
Ами крайно време е да помислиш за твой блог 🙂
Хубав подарък 🙂 Честит рожден ден на Пепо.
Хахахахаха. Както винаги оригинален.
Да му е честит блогосипедът! Сега ще надникна там, за да го поздравя лично. А на тебе – радост да ти носи детенце!
Дано този подарък да запали и у него страстта към писането и към споделянето на интересни неща с другите!
Честит рожден ден на Пепо!
С този блогосипед да обиколи света!
И на теб честит празник, защото това е един от най-хубавите.
Наздраве!
https://www.youtube.com/watch?v=PEjaDqokrrQ&feature=related
Честит Рожден ден на Пепо!
Да ви е жив и здрав! Колко е порастнал само на снимката!
Много да ви радва!
Весел празник на цякото семейство!
Много интересен подарък 🙂
Честит празник – да е жив и здрав рожденика 🙂
Уникален подарък. Ти наистина си страхотен баща. Всяко дете заслужава да има страхотен баща до себе си.
Все така.
Чудесен баща и сигурна съм още по-чудесен син! 🙂 Бъдете живи и здрави, щастливи и устремени към мечтите си! Да ти е жив и здрав синът!!! 🙂
Да ти е много щастлив и много успешен :)))
Честито, Пепи :)))
Честит празник на Пепо и неговите страхотни родители! Пожелавам му да ги надмине и винаги да следва и постига детските си мечти!
Пепи е страхотно дете! Пожелавам му много здраве и късмет в живота. Да има смели мечти и воля да ги осъществи! На цялото семейство – красив празник!
Вземи ми и реално колело, на колодрума винаги може да кара, както и по алеята на Борис, а може да го направим и Мамут (veloclubmammut.com) като порасне 🙂
На теб – едва ли. 😛
Но на синковеца може и да му купя истинско колело. Стига да поиска…
(А за мамутите – вкъщи един е предостатъчен) 😉
I az, auntie, se prisuediniavam kum twoite pojelania za Pepo, razkoshen e i niamam tarpenie da go vidia pak prez mai. Apologies for the delay in my reply, I have too much on my plate right now.
Pepo, I hope you have a wonderful time in Italy – my heart’s bleeding that I won’t be able to come along. Oh well, another time perhaps!
Love you all,
Hrisi xxx
[…] е почти битова. Отидох да взема сина си от училище и той ме посрещна със сияещ поглед: […]