
Само напред и нагоре!
Расте ми!!!
Не онова, което си мислят тези от вас с най-мръсното подсъзнание. 😉
Преди малко с учудване забелязах, че позицията на Blogatstvo.com в TopBlogLog се е повишила и то доста рязко. Само допреди 2-3 дни бях на незавидното 1438-мо място, а вече съм „рипнал“ на 682-ро!
Това, разбира се, ме радва. Ще ме зарадва и ако по-честичко гласувате за блога ми (като кликнете с мишката върху ето това бутонче: ), ако гласувате и за всяка отделна публикация в него (ако ви харесва, разбира се) в сайта SVEJO.NET или в която и да е друга от подобните социални мрежи за споделяне на съдържание. (Как става това няма да обяснявам – или сте достатъчно интелигентни и знаете сами или този блог просто не е за вас!) :Р
Но най-ще ме зарадва ако темите в моя блог са ви интересни и полезни. Ако съдя по коментарите досега – има още много какво да се желае… (Що не коментирате, бе хора?! Не хапя и не бия…много! Шегичка, де…)
Ако искате да получавате известие по електронната поща всеки път когато добавя ново съдържание – не е никак трудно. Просто се абонирайте от формата в дясната колона (веднага под модула с таговете, пише „Абонамент по е-мейл:“).
Преди по-малко от месец писах, че последните ще станат първи. Това не беше съвсем шега, но има още много време (и много работа) докато постигна и тази цел.
Важното е, че съм на прав път!
И че „пътят е страшен, но славен!„… 🙂






Tags: TopBlogLog, блог, класация, самохвалство
С тези темпове другата седмица в първите 100, а след още седмица в 10-ката:)
Еееее, благодаря ти за пожеланието, но да останем все пак реалисти! 😉
Още не съм чак толкова заслужил (виж кои сайтове са в десетката), но ще се боря да си го извоювам…
Всяко нещо – с времето си!